BİZ KİMİZ?

kalite, her zaman kalite!

2000'den beri ...

Sektörde lider ktm muhendislik firmasın da eş ortak olarak yıllarca yurtiçi / yurtdışı proje geliştirmiş, yaşamın her alanda geliştirilmiş bu lider projeleri hayata aktarmış ve yine aynı zaman da navitas muhendislik ile uygulamalar yapmış; tüm bu oluşan tecrübeler ve birliktelik ile MERKUR Enerji de yeni bir hedefe odaklanmıştır. 

MERKÜR, elektrik ve enerji taahhüt işleri kapsamında yer alan; alçak, orta ve yüksek gerilim tesisatları, jeneratör tesisleri, güç dağıtım sistemleri, kesintisiz güç kaynakları sistemleri, aydınlatma sistemleri, enerji yönetim ve kontrol teknolojileri, data ve telekomünikasyon, yangın algılama ve alarm, entegre güvenlik ve otomasyon sistemleri gibi konularda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Referanslarımız, müşteri memnuniyetine odaklı samimi çalışmalarımızın birer örneğidir.

Hasan Hüseyin Uysal

Vizyonumuz

Gelişime ve gelişmeye açık, yenilikçi, akılcı, inovasyona inanan, yeni teknolojik gelişmelere süratle adapte olarak çalışma alanın da işverenler ve çalışanlar tarafından ilk tercih edilecek çözümcü ve iş ortağı elektrik taahhüt firması olmak.
Müşteri odaklı, bilimsel değerlerden ödün vermeyen mühendislik hizmet anlayışı ile, gerek ulusal gerekse uluslararası pazarlar içerisinde düzenli bir büyüme hedefi ile güçlü müşteri taleplerini her ölçekte tam olarak karşılayabilen bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizle yaptığımız sözleşmelerimizde taahhüt etmiş olduğumuz hizmetleri, yürürlükteki yasalara, etik kurallara, şirket prensiplerine uyarak, talep edilen standartlar içinde öngörülen bütçe ve süre içerisinde şeffaf bir şekilde tamamlayarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan, her koşulda en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktır

ÜSTÜN KALİTE TEKNİK ÇÖZÜMLER

 

Sayılarla Merkür Enerji

Yıllık tecrübe
0
Taahhüt
0
İş bitirme
0